Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Životní změna – Billy Hollywood vs. Ivan Kubán l Praha

30. ledna 18:00 - 21:00

220Kč

Registrations are closed for this event

Srdečně vás zvu na vyprávění životní cesty – proměny Ivana Kubána alias Billyho Hollywooda.
Zasdílí s námi jaký byl život v showbyznysu, proč se rozhodl z něj odejít a jaký život vede teď. Proč se začal věnovat Qi Gongu a meditacím. Co to vlastně Qi Gong je, jaké změny v životě přináší. Cesta je to zajímavá a inspirativní o kterou se Ivan dělí s pokorou a humorem jemu vlastním.
Vše bude probíhat ve svobodném duchu kde bude prostor na diskuzi a zakončíme ji společnou meditací. Tak aby každý mohl lehce meditovat sám doma.

Těšíme se na setkání 🙂
Vstupné je dobrovolné (doporučené 220,-)

V živé kavárně se můžete občerstvit jídlem, pitím i sladkými či slanými dobrotami. A jak se za námi dostanete? Jednoduše..
Z hlavního či ze smíchovského nádraží, ze smíchova trvá cesta do Radotína 9 min a vlak jezdí co půl hodiny. Od vlakové stanice trvá cesta cca 3 minutky (po ulici Matějovská směr Výpadová a tam už je kavárna)
Kdo se vydá autem, tak přímo před kavárnou je parkoviště zdarma a úplně v klidu zaparkujete.
……………………………………………………………………………………………….
Qi Gong je čínské energetické cvičení starší víc jak 5000 let, Qi Gong nebo Chikung – v překladu znamená ,, práce s energií,,
Při cvičení Qi Gongu postupně dochází k dokonalému sprůchodňování energetických drah v těle, což způsobuje navyšování a zkvalitňování energie v těle a následně její rovnoměrné rozložení v orgánech.
……………………………………………………………………………………………….
Meditace je vystoupení z hluku světa, ze všeho toho nepořádku a chaosu a přivádí nás k jednoduché a pokojné mysli bez množství nepotřebných myšlenek a pocitů, které nám zastiňují jasný pohled na svět a problémy okolo nás. Meditace nás uvadí do stavu, kdy prožíváme přítomný okamžik a pomáhá nám ho plně procítít. Meditace dává možnost tomu Božskému v nás růst do obrovských rozměrů a tím pádem dává nový rozměr i našemu životu.

Podrobnosti

Datum:
30. ledna
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
220Kč
Rubrika Akce: