Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Happy Sandals Workshop – výroba barefoot sandálů

29.4.2018 16:00 - 18:00

750czk

 

Milí příznivci bosonohé chůze, 

zveme vás na HAPPY SANDALS WORKSHOP, kde vás naučíme jak si vyrobit vlastní barefoot sandály přesně na míru a užít si bosonohé léto.

Obujeme vás do sandálů lehkých tak, že je na nohou ani neucítíte a budete moci tak rovnou vyrazit do přírody, do města nebo do kanceláře. Zvládnete to vlastníma rukama. Dostanete prostor projevit svoji tvořivost a zručnost

V barefoot sandálech budou vaše nohy šťastné. Vaše chůze bude opět zdravá.

 Na Happy Sandals workshop se přihlašujte ZDE.

 

Jaké jsou „bosonohé“ sandály pro vaše nohy?

Barefoot sandály mají tenkou pružnou podrážku a jednoduchý úvaz. Ty dávají nohám volnost pohybovat se přirozeně tak, jak jsou k tomu stvořeny. Přes tenkou podrážku cítíte kvalitu terénu.   

Jak může přispět tlak na chodidla k lepšímu zdraví?

Chodidla jsou díky obrovskému množství nervových receptorů velmi citlivá na tlak a dotek. Reflexní zóny na chodidlech se podle zkušeností odborníků reflexní terapie a čínské medicíny vztahují k jednotlivým orgánům. Praxe s klienty ukazuje, že tlaková masáž těchto míst pozitivně ovlivňuje funkci všech orgánů. Zdá se, že tajemství tohoto mechanizmu spočívá právě ve stimulaci příslušných řídících center v mozku přes chodidlo. Zdravé tělo roste od zdravých chodidel.

 

Může chůze naboso pomoci od bolesti zad? 

Už od prvních kroků v nových barefoot sandálech si účastníci workshopu pochvalují příznivé změny v pohybu. Odcházejí například bolesti zad či kolen při chůzi. 

Celý pohybový aparát vašeho těla se vděčně a rád přizpůsobuje a navrací ke svému původnímu fyziologickému nastavení.  

Bosá chůze stimuluje mozek.

Váš mozek dostává bohatý přísun impulzů a signálů, díky tomu se rozvíjí a vytváří nová synaptická spojení. Procházka tak může pomoci odblokovat mysl. Možná díky tomu vyřešíte dosud zapeklité pracovní úkoly

 

Barefoot sandály chrání vaše chodidlo.

Při chůzi po městě číhá na chodnících spousta nástrah v podobě střepů či různých typů znečištění. Díky tenké podrážce bosonohých sandálů si můžete zdravější chůze užívat i ve městě. A přitom je díky odolné podrážce vaše noha lépe chráněna proti nečistotám a zraněním. Přesto je vždy lepší se nástrahám preventivně vyhnout. 

Vaše nohy dostanou péči, kterou si zaslouží. 

Workshop je vedený s ohledem na celou skupinu. Délka workshopu je podle počtu účastníků 2-3 hodiny. Každému z účastníků se podle potřeby věnujeme individuálně. Naším cílem je pomoci vám správně o své nohy pečovat

A věděli jste, že se v nich běhají i ultramaratony? 

Bosonohé sandály si můžete obout na pláž, do města i do hor. Můžete v nich vyrazit na procházku i na nákup. Nebo se jít proběhnout. Vaše nohy si to užijí.

Aby bylo možné rezervaci místa považovat za závaznou, je třeba uhradit kurzovné nejpozději 4 dny po přihlášení. Platební údaje Vám zašleme emailem po přihlášení.

cena pro jednotlivce (základní kurzovné)               750 Kč

cena pro dvojice (manželé, partnerský pár, rodinný příslušník)             1400 Kč

cena pro dítě (do 12 let)                                                    450 Kč

Na Happy Sandals workshop se přihlašujte ZDE.

Workshopem vás provedou: Pavel Dvořáček a Renata Nimmrichterová

AŤ JSOU VŠECHNY NOHY ŠŤASTNÉ. 

Podrobnosti

Datum:
29.4.2018
Čas:
16:00 - 18:00
Cena:
750czk
Rubriky Akce:
,

Místo konání

Živá kavárna
Výpadová 1676/4a
Praha, 15300 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 777 500 798